• Новак
2 ПАРЧИЊА/ Многу Голем Зголеми Sequins Paillette да се Шие На Закрпи Цвет Крпа Applique Значка Ткаенина за Шиење Облека Занаети DIY

2 ПАРЧИЊА/ Многу Голем Зголеми Sequins Paillette да се Шие На Закрпи Цвет Крпа Applique Значка Ткаенина за

DEN 329.00
DEN 374.40
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Забелешка :
Ние исто така снабдување one-stop набавка на услуги за нашите клиенти . ве молиме да не информирате преку е-маил или trademanger пред ние брод, а потоа ние ќе го цитирам за вас повторно
3,Ако Купувачите треба сите осигурување .ако нешто може да се?т најдете во нашата продавница ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не информира нас ,ние ќе извори за вас
Посакуваме да имате пријатен шопинг во нашата продавница ,ако било какви прашања или ви требаат повеќе детали ,само се чувствуваат слободни да контакт со нас преку trademanager или E-mail
Ви благодариме повторно!!!
.
Име на производ : цвет Печ Големина : 15cm*48cm Packi нг : 2 парчиња Употреба : одличен за текстил , јакна , жан,капа ,Маица, итн. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Плаќање :
1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка
2,ние прифаќаме Т/T alipay ,зачувам,запад Унија
3,купувачите треба да биде одговорен за сите други задолжен или данок во нивната земја
Превозот :
1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 2 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање
2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail/парцела /EMS да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 7-12days како и обично ,ако треба и други изрази ,како што се ТНТ, UPS-от.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Техника:
Appliqued
Големина:
15*48cm
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
LC-055
Потекло:
Кина

Избор на клиент