• Новак
3.0x1.1 мм DC Моќ Конектор Приклучок за Кабелот на Конекторот за ASUS/SAMSUNG Лаптоп адаптер за полнач DC конектор 3.0*1.0 кабел AQJG

3.0x1.1 мм DC Моќ Конектор Приклучок за Кабелот на Конекторот за ASUS/SAMSUNG Лаптоп адаптер за полнач DC конектор

DEN 142.00
DEN 157.44
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Спецификации :
Боја : Црна
Тип : Конектори и кабел
Fitment : за ASUS/SAMSUNG Лаптоп Адаптер
Кабел Должина : Околу. Тоа е силно се препорачува дека DC кабелот за напојување замена постапка ќе биде направено од страна на квалификуван компјутерски техничар.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
НЕКОИ DC КОНЕКТОР ЗА ВАШИОТ РЕФЕРЕНЦА.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
AQJG
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
DC Моќност Конектор Приклучок за Кабелот
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
dc кабел
Connctor Големина :
3.0*1.1 mm
Должина:
1.2m
Употреба:
Адаптер за лаптоп
Wholelsale:
Wholelsale

Избор на клиент