• Новак
3D Силикони Прилично Снегулка Фондан Мувла DIY Чоколадна Торта Декорирање Алатки Божиќ Подарок Калап за Печење Алатки

3D Силикони Прилично Снегулка Фондан Мувла DIY Чоколадна Торта Декорирање Алатки Божиќ Подарок Калап за Печење

DEN 129.00
DEN 143.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.6 cm
Модел : Снегулка
Карактеристики на производот :
1) Силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA/LFGB стандарди;
2) Не-стап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, ниска-јаглерод, може да се рециклира;
3) Просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост;
4) Тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind;
5) Безбедност, innocuity, без мирис, топлина рамномерно.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Време На Испорака :
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MFHXXX
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
SGS,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SM395
Тип:
Торта Алатки

Избор на клиент