• Новак
Нова За Dell Inspiron 15 7000 7557 7559 Лаптоп Долниот База Покрие Случај Вратата CJFXG 0CJFXG

Нова За Dell Inspiron 15 7000 7557 7559 Лаптоп Долниот База Покрие Случај Вратата CJFXG 0CJFXG

DEN 1680.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
chau
Пол:
Унисекс
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
15 7000 7557 7559
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
15 7000 7557 7559
Материјал:
PC+ABS
Состојба:
Нови
Гаранција:
90days

Избор на клиент