• Новак
YB-3 200Pcs 2ML Мини Патување Стаклено Шише Парфем За Етерични Масла Празни Contenitori Козметички Vuoti За Пример Dropper Шише

YB-3 200Pcs 2ML Мини Патување Стаклено Шише Парфем За Етерични Масла Празни Contenitori Козметички Vuoti За

DEN 1011.36
Во достапна форма

ПристапностPs : Понекогаш време на испорака може да потрае подолго поради строгите обичај инспекција или врв купување сезона.Почитувани пријатели, ако добиете на чекање во ред на големина / color / објектот, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние може да се преговара, реконструкција или повторно да ја прати.
Ако квалитетот на производот проблеми, ве молиме да комуницирам со нас прв пат, ние веднаш ќе го реши.7 g
Материјал : стакло
Производ во боја : случајни боја
Тип на производ : празно шише
Логото печатење на ЛОГОТО : висока температура, ниска температура, печатење на екран, бронзирање Индија, означување
Процес : чистење, спреј во боја, electroplating, печатење
Производот се користи : дневна хемиски пакување, лична нега
Време на испорака : Акции 3 дена
Плаќање : Веб-Сајт, Pay Pal
Пакување : вреќи / krabičkách
Превозот : се Изразат / Логистика (за вас да се избере вистинскиот начин на транспорт)
Совети : производи се масовно производство, тоа неизбежно ќе треба некои неисправни производи.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни кажете, ние ќе бидат заинтересирани во вашата повратна информација, а потоа обезбеди решение! 3.

Главните карактеристики

Спецификации:
2ml
боја:
Бела, Црна
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
2ml
Број На Модел На:
YB-3-2
Тип На Проект:
преносни шише
Користи:
парфем шише
Материјал:
Стакло
Боја:
Транспарентна

Избор на клиент