• Новак
30PCS Лим влече прстени студ место автомобил ловец заварчик заварување алатки авто тело панел учениците отстранување на самото место-заварување дент

30PCS Лим влече прстени студ место автомобил ловец заварчик заварување алатки авто тело панел учениците отстранување

DEN 816.00
Во достапна форма

Пристапност


30 PCS Лим влече прстени студ место автомобил ловец заварчик заварување алатки авто тело панел учениците отстранување
на самото место-заварување дент
Материјал : Месинг
30 PCS/Торба

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Објектот Волумен:
10pcs
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
Лим
Бренд Име:
OBRK
Материјал Тип:
1

Избор на клиент