• Новак
ДЕЦА САМОВИЛА ЃЕРДАН Самовила Pendant Детето Накит Црна, Жолта Самовила Ѓердан Мало Девојче Накит 27mm Мали Димензии HZ1

ДЕЦА САМОВИЛА ЃЕРДАН Самовила Pendant Детето Накит Црна, Жолта Самовила Ѓердан Мало Девојче Накит 27mm Мали

DEN 45.00
DEN 75.84
-41 %
Во достапна форма

Пристапност


Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-7 дена
EMS
За 3-7 дена
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
e Packet
За 7-15 дена
sf-експрес ,Тоа е да се земе од 3-5 дена, Тоа е поевтино од други изрази. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Контактирајте со НАС
Можете да не контактирате преку е-Маил.
Пакет Содржина : 1 парче × 1 пакет
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Добар украси за вашиот секојдневен живот или некои важни прилики. Многу добар подарок за себе и за некој посебно.
Услови за продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа само ќе ве однесе една минута. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.јас ќе се прилагоди на фактурата.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Мајки ден ѓердан
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
27*27mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Должина:
50CM
Метална боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.03kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
13cm x 13cm x 13cm (5.12in x 5.12in x 5.12in)

Избор на клиент