• Новак
Нови 100 x Замена Хлапак Главата за HQ2 HQ282 HQ283 HQ20 HQ200 Жилет Сечилото

Нови 100 x Замена Хлапак Главата за HQ2 HQ282 HQ283 HQ20 HQ200 Жилет Сечилото

DEN 6480.00
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Карактеристики :
1. 100% сосема нов и добар квалитет.
2. Совршена замена за вашиот оштетен хлапак главата.
3. Дизајниран со 2 слоја на секачи, многу издржливи и поостри.
4. Компатибилен со HQ2 итн.
Спецификации :
1. Материјал : Метал
2. Боја : Сребрена
3. Компатибилност :
HQ20 HQ22 HQ26 HQ262 HQ282 HP1220 HP1722 HQ220 HS100 HS135 HS308 HS355
HP1222 HQ20 HQ222 HQ223 HS105 HS155 HS345 HS540
HP1322 HQ200 HQ26 HS106 HS165 HS346 HS545
HP1616 HQ202 HQ262 HS110 HS250 HS350 HS550 HP1622 HQ22 HQ282 HS125 HS255 HS536 HS555
Пакетот вклучува
100 x Хлапак главата (Чешел + Машина)
Објектот Слики :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Жилет Сечилото
Материјал:
Метал
Големина:
SET
Бренд Име:
SWINONLINE
Количина:
100
Број На Модел На:
HQ2

Избор на клиент