• Новак
LED Мапата Festoon Супер Светла Бела Внатрешни работи C10W КОЧАН Двојно Врвот Куполата Светло за Читање Светлина 12V 31/36/39/41mm Автомобил Светлина 10 КОМПЈУТЕРИ

LED Мапата Festoon Супер Светла Бела Внатрешни работи C10W КОЧАН Двојно Врвот Куполата Светло за Читање Светлина

DEN 216.00
DEN 240.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


10pcs LED Мапата Festoon Супер Светла Бела Внатрешни работи C10 W КОЧАН Двојно Врвот Куполата Светло за Читање Светлина 12 V 31/36/39/41mm Автомобил Извор на Светлина
Опис :
1.Име на производ : Автомобил LED Светилка
2.Напон : 12 V
3.Моќност : 1 W
4.Светла Боја : Бела
5.Приклучок Тип : двоен совет
6.Ширина : 8mm
7.Должина : 31mm/ 36mm/ 39mm/ 41mm
10 светилки во еден пакет.
100% неискористени.
Лесна инсталација.
Долг животен век до повеќе од 50.000 часа.
LED светилки, многу посветла од оригиналниот блескаво светилки.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Бренд Име:
MyHung

Избор на клиент