• Новак
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1pcs 49 бои 92cm*100cm Nonwoven Чувствува Ткаенина DIY Чувствува Ткаенина Пакет 1MM Дебели

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1pcs 49 бои 92cm*100cm Nonwoven Чувствува Ткаенина DIY Чувствува Ткаенина Пакет 1MM Дебели

DEN 361.44
Во достапна форма

Пристапност

Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како.Ви благодариме!. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Забелешки 1. Повратни информации 1. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање 1. Превозот и предадете 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-60 работни дена.

Главните карактеристики

Техника:
Nonwoven
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Nonwoven Техника:
Се Топи На Разнесени
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
92cm
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина
Тип:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина
is_customized:
Yes

Избор на клиент