• Новак
Најновите Соларна Енергија Телефон&Накит Екранот Стојат Носителот Со LED Светло Хривнија Види 360 степени Ротирачки Контра Приказ 4 Боја

Најновите Соларна Енергија Телефон&Накит Екранот Стојат Носителот Со LED Светло Хривнија Види 360 степени Ротирачки

DEN 440.00
DEN 463.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
WJ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
WJ-170311-1
Објектот Дијаметар:
12.5cm
Објектот Висина:
8.5cm
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Тежина:
140g
Објектот Ширина:
12.5cm
Производ Карактеристики:
Телефон&Накит Екранот Носителот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Избор на клиент