• Новак
Личност ретро тупаница големи mural мотоцикл локомотива ресторан, кафе бар позадина позадина

Личност ретро тупаница големи mural мотоцикл локомотива ресторан, кафе бар позадина позадина

DEN 316.00
DEN 575.52
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и висина ,а потоа на ред точната количина.
Како да се цел на mural?
Step1 : Мерење на ширината и висината на ѕидот.
Step2 : Пресметува ѕид област (ширина x висина),а потоа со цел правилна количина.
Step3 : Кликнете купи сега, и да ни кажете на вашиот ѕид ширина и висина во вашата нарачка порака.
E. g., Ако вашиот ѕид е големина е 4.16 m ширина и 2.75 m во височина, па 4.16 m × 2.75 m=11.44 квадратен метар ( да се пополни количината 12 за ваша цел).
СОВЕТ! : Т еве 16 фиксна големина,ако не оставете порака за да ни кажете на вашиот ѕид големина. Според својата цел количина, Ние ќе испратиме една големина на следниве 16 фиксна големина.
Бразил пријател, Производот не содржи царинските давачки. Ако немаат намера да се царинење, ве молиме да не купи.

Главните карактеристики

Димензии:
custom size
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Материјал:
свила позадина
Број На Модел На:
DJ8856
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
PALUTON
Функција:
Еколошки
Употреба:
Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Платно

Избор на клиент