• Новак
LPHZQH цртан филм симпатична Poodle куче Broches иглички Јака Pin Накит Прибор за Облека за Мажи Подарок

LPHZQH цртан филм симпатична Poodle куче Broches иглички Јака Pin Накит Прибор за Облека за Мажи Подарок

DEN 522.00
DEN 1003.20
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B029
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Брошеви Тип:
Брошеви
Големина:
28*22mm

Избор на клиент