• Новак
За OnePlus 3T Случај NILLKIN Qin Серија Паричникот Флип Кожа Случај За OnePlus 3T OnePlus 3 5.5 инчен Вистински заштитна маска случај

За OnePlus 3T Случај NILLKIN Qin Серија Паричникот Флип Кожа Случај За OnePlus 3T OnePlus 3 5.5 инчен Вистински

DEN 475.00
DEN 753.60
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


NILLKIN Qin Серија Паричникот Флип Кожа Случај За One Plus 3 T One Plus 3 5.5 инчен Вистински Флип Кожа Случај Nillkin Qin кожа случај
1) Кина Qin Династија смисла, еден вид на енергични и стилски убавина.
2) Користење супериорен природна текстура кожа носи случај супериорен чувство на допир.
3) Мека нежна поставата е анти-пропадна, нечистотија-доказ, мода и корисни.
4) Прилагоди целите слот за вас за да поставите вашата картичка на пригоден начин.
5) Класични флип дизајн му дава на вашиот мобилен телефон 360°заштита.
6) Единствен детали дизајн на слотот, никел екран и логото покажува елита стил.
7) Посебен прозорец дизајн може да примате повици и приказ на време, итн. директно. 8) на Спиење и будна дизајн може да трае батеријата е живот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
NILLKIN
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Onelpus
Број На Модел На:
За Oneplus 3t

Избор на клиент