• Новак
100pcs 30 x 35cm+4cm Кристално Јасна Opp Cellophane Виолончело Торба Транспарентна Пластична Амбалажа и Кеси

100pcs 30 x 35cm+4cm Кристално Јасна Opp Cellophane Виолончело Торба Транспарентна Пластична Амбалажа и Кеси

DEN 720.00
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте, имајте пријатен ден
Спецификација на производот : Димензија : 11.
Општо земено, Ние Испрати Пакет како " ПОДАРОК "
И пишување Ниска декларираната вредност $ 5 / $ 10 .
Здраво Пријател,Кликни Тука За Да Се Провери Големината Листа
За Сите Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси Во Нашата Продавница. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Излупете Исклучите Лента,И се Свитка Врвот во Текот на Телото на Кеса за Да го Запечати Содржината.
Големина Е Наведен На Објектот Опис И Цртичка.
*USPS одобрен за мејлинг
*ФДУ/USDA одобрен за контакт со храна.
Сликите Се Само За Да Го Покаже Поли Кеси Стил.
ПРЕВОЗОТ 1. Кристално Јасна Размавта Печат Торба Resealable Поли ( OPP ) Кеси Ќе Безбедно зачувување на Објекти,
Овие Имаат Само Адхезивна Лента На Наушник На Торба.
Поддршка на нас :
Повратни информации
. Наплата Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие.

Главните карактеристики

Материјал:
Кристално
Повод:
Роденден,Денот На Планетата Земја,Партија
Шема:
Никој
Број На Модел На:
виолончело торба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MQMY
Тип:
Настан & Партија Материјали
Пластични Тип:
BOPP
Функција:
Влага Доказ
Запечатување & Рачка:
Само Лепило Печат
Топ Стил:
Размавта Само Селотејп
боја:
Транспарентна
Големина:
30 x 35 cm - 11.81 x 13.78 + Flap
Дебелина:
1 Мили 25 Micron
Индустриска Употреба:
Продавница За Облека ,Намирници,Книга И Списанието
Состојба:
Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени

Избор на клиент