• Новак
Нови Везови Есен Шума дрво Сценографијата Превоз Везана 14CT Платно Unprinted DMC DIY Крстот Бод Колекции рачно изработени Уметност Оркестарот

Нови Везови Есен Шума дрво Сценографијата Превоз Везана 14CT Платно Unprinted DMC DIY Крстот Бод Колекции рачно

DEN 1578.72
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : (14 CT) ве Молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
dahlia
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
маслото
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Избор на клиент