• Новак
Деца На Младата Девојка Цветни Ливчиња Се Облекуваат Децата Деверуша Деца Елегантен Фустан Церемонија Vestido Infantil Tulle Формално Партија Облечи

Деца На Младата Девојка Цветни Ливчиња Се Облекуваат Децата Деверуша Деца Елегантен Фустан Церемонија Vestido

DEN 322.00
DEN 585.60
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Стил:
Повик
Број На Модел На:
J-827
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Jilly Кралство
Материјал:
Полиестер,Памук,Mesh
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте

Избор на клиент