• Новак
1 Пар Моторни Пак Сигнал Светла Мотор Осветлување Килибар Светла Мото Додатоци Индикатор Светла За Kawasaki

1 Пар Моторни Пак Сигнал Светла Мотор Осветлување Килибар Светла Мото Додатоци Индикатор Светла За Kawasaki

DEN 170.00
DEN 212.16
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Карактеристики : Универзална одговара за повеќето мотоцикл модели,мала промена може да се бара 100% сосема нов Материјал : Пластични светла боја : Жолто Работен напон : DC 12 V извор на Светлина(на крушка) : 15pcs*Супер-светли led диоди Големина : Како на Слика 2 жица врска
Пакет се Вклучени : 2 x Мотоцикл Пак сигнал Светла
1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Бренд Име:
iTimo
Име На Модел:
12066

Избор на клиент