• Новак
Бебе Студија Играчка За Деца Деца Проекција Образовни Камера Играчки Боја Случајно Да Испраќате Нови

Бебе Студија Играчка За Деца Деца Проекција Образовни Камера Играчки Боја Случајно Да Испраќате Нови

DEN 49.00
DEN 60.96
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.Бренд нови и еколошки материјал
2.Секое животно како диносаурусите,делфини, дозволете им на децата да знаат различни животни и да има среќно детство.Можете да видите некое животно кога ќе го притиснете копчето, полн симулираат детската имагинација и да се подобри интелигенција.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа". (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.Таму е лизгачки усна може целосно да се задоволат детската љубопитност. Ви благодарам многу!!!
1.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.

Главните карактеристики

боја:
Случајно испрати
Тип На Објект:
Играчка Камери
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Kacakid
Класификација:
Дигитална Камера
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Избор на клиент