• Новак
14.5 cm*7.9 cm Ме Гризне Мода Оркестарот Налепници Decals Автомобил-Стил, Винил S4-0118

14.5 cm*7.9 cm Ме Гризне Мода Оркестарот Налепници Decals Автомобил-Стил, Винил S4-0118

DEN 48.00
DEN 79.20
-39 %
Во достапна форма

Пристапност

Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање).9 cm Ме Гризне Мода Оркестарот Налепници Decals Автомобил-Стил, Винил S4-0118
Овој производ е составен од три дела.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме!
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4 PX економски пакет (следење не е на располагање.100% гаранции нови добра со добра состојба .Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм. Враќање и промена е сега на располагање.
Ставете Чекор :
1.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
14.5cm
Име На Модел:
S4-0118
Бренд Име:
YJZT
Објектот Висина:
7.9cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена

Избор на клиент