• Новак
Висок Квалитет на Калено Стакло Екран Заштитник за Blackberry Priv Сите Покрие Совршен Заштитен Екран Злато Црна Боја

Висок Квалитет на Калено Стакло Екран Заштитник за Blackberry Priv Сите Покрие Совршен Заштитен Екран Злато

DEN 575.52
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Повратни информации : 1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните карактеристики

дизајн:
Обична
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
QIALINO
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
1
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0727
Тип:
Случај

Избор на клиент