• Новак
2017 Малина Пи Нула Камера 5MP Камера Модул + 16cm FFC за RPI Нула W Пи Нула Пи 0 Малина Пи Нула W

2017 Малина Пи Нула Камера 5MP Камера Модул + 16cm FFC за RPI Нула W Пи Нула Пи 0 Малина Пи Нула W

DEN 356.00
DEN 508.80
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Клиентите кои го купите овој производ, исто така, се обрне внимание на овие производи :
Малина Пи Нула на Модулот на Камерата 5 MP Камера Камера за Малина Пи Нула W
Функција : Име : Малина Пи Нула Камера Кабел должина : 16 cm Пиксели : 5 MP
Пакет Iist :
1 x Малина Пи Нула Камера
1 х 16 cm FFC кабел
( не вклучуваат малина пи нула одбор ! )
Ние прифаќаме Зачувам . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Време на испорака : ве Молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Главните карактеристики

Додаток Тип:
модулот на камерата
Компатибилен со:
Малина Пи Нула
Бренд Име:
SHCHV
Должина на кабел:
16 cm

Избор на клиент