• Новак
Неправилен Правоаголник Природен Камен Розова Боја Се Виолетови Кварц Gem Камен Pendant Ѓердан Кристал Pendant Ѓердан За Жени

Неправилен Правоаголник Природен Камен Розова Боја Се Виолетови Кварц Gem Камен Pendant Ѓердан Кристал Pendant

DEN 105.00
DEN 130.56
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Слични Опис на Производот : Позлата : Злато Позлатен Големина : Неправилни Синџир Должина : 45+5 CM Пакет : 1pc pendant ѓердан

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Природни кршен камен
Бренд Име:
HOCOLE
Pendant Големина:
Нередовните
Функција:
Расположение Tracker
Должина:
45+5cm
pendant материјал:
Кристално

Избор на клиент