• Новак
HengLong 1/16 Пластични Задниот Поклопец Задна Плоча Инка за Тигар јас РК Резервоарот 3818

HengLong 1/16 Пластични Задниот Поклопец Задна Плоча Инка за Тигар јас РК Резервоарот 3818

DEN 239.52
Во достапна форма

Пристапност


Пакетот вклучува : Пластична Задниот Поклопец за Heng Long 1/16 германски Тигар ⅰ 3818 Мојот драг пријател , имам сите додатоци на heng долго резервоарот, ако ви треба контакт со мене, ве молам!

Главните карактеристики

Бренд Име:
HL
Материјал:
Пластични
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Скала:
1
Модел Одделение:
Хоби Одделение
Модел:
резервоарот модел
Земја/Регион на Производство:
Кина
Извор На Гориво:
Електричен
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
2017

Избор на клиент