• Новак
18*26cm 200pcs/многу, OPP Само Лепило Печат торба - Сите Јасно пластика поли торбичка resealable, Ткаенина / Накит / маици пакување

18*26cm 200pcs/многу, OPP Само Лепило Печат торба - Сите Јасно пластика поли торбичка resealable, Ткаенина

DEN 167.04
Во достапна форма

Пристапност

Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации.
2,Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ние негува секој ја напуштат повратни информации од страна на нашите клиенти.
Продажбата На Услугата
1,Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ви благодарам многу!
Уживајте во Вашата шопинг тука !. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми Што е Можно поскоро.
Само Лепило Печат OPP вреќа - јасно пластична амбалажа кеса
облека пакување
Сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Висок степен на транспарентност, без мирис peculia
Материјал : Пластика
Пластични тип : OPP
Големина : 18x26cm(ширина * должина) + размавта
Количина : 200pcs/многу
Дебелина : 0. Вашата Исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Целосна наплата, замена или замена е понуден.
Сликата на екранот,ве молиме погледнете го димензија големина
Пакување начин за големи димензии :
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери.

Главните карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
2.5 жица
Бренд Име:
NIWEISEN
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Употреба:
облека
Број На Модел На:
18x26cm + Размавта
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Пластични Тип:
opp
Капацитет:
Други
Спецификација:
7.09 x 10.24
Производот:
Крпа пак торба
боја:
Транспарентна
Бизнис употреба:
Подарок,Накит,облека,хартија,електронски компоненти & хардвер пакување
торба стил:
Reclosable самолепливи пошта
Дебелина:
Од 0,05 mm(двојно-страни)
Понудата:
Во акции на мало или големо
Користење на:
Пакување Кеси
Запечатување & Рачка:
Само Лепило Печат
Површината Ракување:
Топла сечење
Торба име:
Сите lucency пакет торбичка лепак лента авто-запечатени
Материјал:
Бренд нови пластични OPP материјал

Избор на клиент