• Новак
Автомобил LED 2 ПАРЧИЊА 20W 4D Чипови Работа Светлина Место Зрак SUV Камион Брод Led диоди Теренски Вози Магла Светилка АТВ Автомобил-Стил, Авто Додатоци

Автомобил LED 2 ПАРЧИЊА 20W 4D Чипови Работа Светлина Место Зрак SUV Камион Брод Led диоди Теренски Вози Магла

DEN 1565.00
DEN 1682.88
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

), специјално возило(оган мотор, полициски автомобили, спасување возилото, комуникација возило, воена команда возило)мотокар, возови, брод, автобус, и тенкови. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме
нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Фото Шоу
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.
Автомобил LED 2 ПАРЧИЊА 20 W 4 D Чипови Работа Светлина Место Зрак SUV Камион Брод Led диоди Теренски Вози Магла Светилка АТВ Автомобил-Стил
Опис :
1) Моќност : 20 W
2)Боја температура : 6000 K
3) животниот век : 30000 часа
4) Влезен Напон : 12 V-24 V
5)Бои : Бела
6) инсталации : Висока температура-отпорни, висок напон-отпорен на
Вграден-во радијатор
7)Агол на Гледање : Три површината 360 степени емитуваат
8)Пакет : 2 парчиња/set
9) Водоотпорен : IP67
Помала потрошувачка на енергија, висока ефикасност & висока сигурност
Компактен дизајн, без модификација е потребно, лесно да го инсталирате
Апликации :
Теренски возила, atv настана, камион, инженеринг возила(багер, treedozer, патот ролери, булдожер, кран и рударски камион итн. Ако сте задоволни со вашиот
купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба
Оценка (НСД) на 5.

Главните карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
30618
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
MyHung
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V-24V
Тип На Објект:
Фарови
Година:
2000-2017
Автомобил модел:
мотоцикл
Lumens:
LED
Модел 1:
led автомобил
Модел 2:
сијалица
Модел 3:
led светилка led светилки
Модел 4:
led светилки led светла

Избор на клиент