• Новак
Браун 3.7 V литиум полимер батерија 605050065050 навигација куче локатор евиденција Батерија Li-ion Ќелија

Браун 3.7 V литиум полимер батерија 605050065050 навигација куче локатор евиденција Батерија Li-ion Ќелија

DEN 624.00
DEN 854.40
-27 %
Во достапна форма

Пристапност

Батерии Напон 3.1 плоштадот црвено црни, должина од околу 3-5 CM, серијата може да според да барањата на клиентите или други доведе plug линија.

Главните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Избор на клиент