• Новак
2017 Велосипед на Возилото на Патот MTB Велосипед Имајќи Велосипед Педалата Запечатени Колорит Велосипед на Патот Педали алуминиумски Легури 5colors

2017 Велосипед на Возилото на Патот MTB Велосипед Имајќи Велосипед Педалата Запечатени Колорит Велосипед на

DEN 746.00
DEN 811.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Боја : Црна / Бела / Сино / Зелена / црвена
Димензии : дијаметар 14mm
Тежина : 446g
Карактеристики : надградена верзија на топката нога, анти лизга помине држејќи се цврсто на нозе
Одговара заедничка нишка : тема поблиску до вашиот автомобил, не грижете се за возење во процесот на олабавување.
Запечатени дизајн : нога топката печат дизајн, блокирање на прашина во ротација не се меша со продолжување на работниот век
Лево и десно педалата за да се разликуваат : педалата околу темата не е исто, на левата страна може да се инсталира на левата страна, на десната страна може да се инсталира на десната страна на чудак.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Aofda
Материјал:
Алуминиум/Легура
Употреба:
BMX,Круизери,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,Велосипеди на Патот
На Возилото Уред Категорија:
Топката имајќи
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
Број На Модел На:
MySpace
Големина:
14mm

Избор на клиент