• Новак
20g Природен Коноп Shreds Подарок Заврши Кутија Додатен Материјал за Пакување Confetti Слама DIY Подароци Кутија Материјали Свадба, Роденден на Партијата Декор

20g Природен Коноп Shreds Подарок Заврши Кутија Додатен Материјал за Пакување Confetti Слама DIY Подароци Кутија

DEN 99.00
DEN 132.00
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Предмети се испраќаат само по уплата. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
За Нарачки
1). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
Опис На Производот
20g Природен Коноп Shreds Подарок Заврши Кутија Додатен Материјал за Пакување Confetti Слама DIY Подароци Кутија Материјали Свадба, Роденден на Партијата Декор
Количина : 20g/торба
Материјал : Влакна
Боја : Розова, Тифани Плава,Беж, Портокал,Темноцрвена,Каки,Зелена,Сива ,Виолетова Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
За Нас
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.
Повратни информации
1).
Shippint
1).

Главните карактеристики

Бренд Име:
Љубов тип
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Ј-010-20g
Производ Класификација:
Confetti
Материјал:
влакна
Количина:
20g
Состојба:
100% нов и висок квалитет
НЕМА.:
Ј-030-20g
Повод:
Свадба Бонбони Кутија Декорација
боја:
Бургундија,Тифани Сина, Каки,Розова,Беж

Избор на клиент