• Новак
2 ПАРЧИЊА тапан чистење на ножот компатибилен За Коника Minolta Bizhub C350 C450 C351 C451 фотокопија Копир машина делови

2 ПАРЧИЊА тапан чистење на ножот компатибилен За Коника Minolta Bizhub C350 C450 C351 C451 фотокопија Копир

DEN 959.52
Во достапна форма

Пристапност

Посета : повелете да ја посетите нашата канцеларија или фабрика,ние може да избере што да се појавува на ГУАНГЖУ. ATS се стреми да ја задржи водечката позиција со consistity снабдување во високо-квалитетни производи, обезбедувајќи услуги и прифатлива цена.
Нормално ние ги користиме E-Пакет(ќе бидат управувани од страна на USPS) да U. ОЕМ : можете да стави лого на производи и пакет . Брза испорака.
- Ќе брод вашата нарачка 1-4 дена
- Ако не можете да добиете пакет рок од 21 работни дена без ажурирање информации на следење на број, ве молиме контактирајте со нас .1% и да биде слободен 1 : 1 се заменува во следниот редослед, строго КК пред породувањето.
Плаќање :
Ќе плаќање преку Зачувам
Превозот :
- Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои копир резервни делови и печатач резервни делови се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.
Пакување стил :
Кориснички пакување/ Неутрален
Главна конкурентна Предност :
A.
Опис :
Модел
Тапан чистење на ножот
Компатибилен за
За Коника minolta
Погоден за
Bizhub C350 C450 C351
Спецификација
како фото
MOQ
1 парче
Пакување
Како барање
Рок на плаќање
Ќе плаќање преку Зачувам
Капацитет на производство
100,000 месечно
Квалитет на услуга :
На неисправни стоката се помалку од 0.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ATS
Напон:
220V
Број На Модел На:
За Коника Minolta Bizhub C350 C450 C351 C451
Тип:
Други

Избор на клиент