• Новак
Радост недела На зајакот во лалињата сликарство смета отпечатена на платно 11CT14CT Кинески Крстот Бод колекции везана Поставува везови

Радост недела На зајакот во лалињата сликарство смета отпечатена на платно 11CT14CT Кинески Крстот Бод колекции

DEN 360.00
DEN 705.60
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Со core технологијата, фабрика специјалност во дизајн, развој, производство, продажба и маркетинг. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа ќе може да направи рамка за тоа. Ова е DIY колекции, треба да везови себе
2.
Обезбеди 30% до 300% повеќе од теми за секој проект.Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе биде збришан.
6081811130100144 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 28.
Силна дизајн способност
Повеќе од 6000 крстот бод дизајни досега
Повеќе од 30 нови дизајни секој месец
Се прилагодите дизајни на располагање
Научна тема пресметка
Да се ослободи од индустријата тежок проблем недостаток.
Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот. Со цел да се обезбеди висок квалитет на производи,решенија врз основа на потребите на клиентите и servise.
Материјалот е еколошки не-токсични
Производи' материјал е еколошки не-токсични, кои имаат SGS тест извештај.80 /set
Радост недела На зајакот во лалињата сликарство смета отпечатена на платно 11 CT14 CT Кинески Крстот Бод колекции везана Поставува везови
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр.

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
38*32cm
11CT:
48*40cm
Точка Бр.:
d730
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales

Избор на клиент