• Новак
Популарни Јапонски Цртани филмови Dragon Ball Серија Keyring Накит петокрака Ѕвезда Сферични Keychain Pendant Автомобил Подароци Додатоци

Популарни Јапонски Цртани филмови Dragon Ball Серија Keyring Накит петокрака Ѕвезда Сферични Keychain Pendant

DEN 58.00
DEN 72.00
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Популарни Јапонски Цртани филмови Dragon Ball Серија Keyring Накит петокрака Ѕвезда Сферични Keychain Pendant Автомобил Подароци Додатоци Материјал : цинк легура Pendant Големина : 2.7*2.7 см(должина) Тежина : 17g Технологија : Electroplating Пакување : 1 КОМПЈУТЕР во opp вреќа Услови : 100% нов Производ дисплеј во Боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купи), Бидејќи секој монитор модел е различен, бојата на сликата е мала разлика. Значи, Ова не е прашање квалитетот. Патем, димензии прирачник за мерење, па таму ќе биде грешка. Грешка опсег : ±3cm, ±5g Ако примите оштетени производи, ве молиме оставете порака до нас и да испратите производи слики за нас. Ако тоа е точно, ние ќе рефундирање на вашите пари. Ако ги купуваат производите на подароци за другите,ние може да обезбеди кеси. $0.3/по торба Ако имате било какви проблеми околу производи, можете да ме контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Однапред ви благодариме!!!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
rongji накит
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
K263
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker,Спиење Tracker
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Петокрака Ѕвезда Сферични
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Слика бои
Fature 1:
Цртани Филмови Серија
Fature 2:
Популарни,Fahion
Fature 3:
Петокрака Ѕвезда Сферични Keychain

Избор на клиент