• Новак
5 Парчиња Црна Пластична Решетка Род Покритие За Акустична Електричен Бас Гитара Гитара Делови Бесплатен превозот гитара додатоци

5 Парчиња Црна Пластична Решетка Род Покритие За Акустична Електричен Бас Гитара Гитара Делови Бесплатен превозот

DEN 672.00
Во достапна форма

Пристапност

За Превозот 1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме. EMSза 5-10 работни дена.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода.
100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани Материјал : Пластични Бои : Црна Површински третман : застаклување површината Големина : Како што е прикажано во слика Забелешки : не содржи монтажа завртки Пакет се Вклучени : 5 x Решетка Род Маска
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
решетка род маска
Бренд Име:
QHX
Тип:
решетка род маска
is_customized:
Yes
бои:
Црна
Тежина:
3G/парче
Материјали:
Пластични
Димензија:
Како што е прикажано во слика
Забелешки:
Не содржи монтажа завртки

Избор на клиент