• Новак
20pcs 2*70 железо вратило/никел позлатен вратило/играчка додатоци/технологија градежни блокови делови/технологија модел делови/бебе играчки/играчка

20pcs 2*70 железо вратило/никел позлатен вратило/играчка додатоци/технологија градежни блокови делови/технологија

DEN 93.00
DEN 97.44
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Должина : 70mm
дијаметар : 2mm
Материјал : железо
За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации. ако ви требаат информации за песната,ве молиме љубезно одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница : Мојата компанија има повеќе од 5,000 видови на додатоци, во моментов само upload мал дел, ќе продолжи да испраќате. Ако не можете да најдете она што ви треба, ве молиме контактирајте ме.

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Бренд Име:
yuanmbm
Материјал:
Метал

Избор на клиент