• Новак
1pcs Љубов Срца Форма Силикони Торта Bakeware Алатки Чоколадо Мраз Мувла Торта Декорација Желе Пудинг Кујната Готвење Мувла

1pcs Љубов Срца Форма Силикони Торта Bakeware Алатки Чоколадо Мраз Мувла Торта Декорација Желе Пудинг Кујната

DEN 150.00
DEN 213.60
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Силикон Мувла Големина на : 21.2*10.3*1.5 cm Боја : Автоматски го испрати Оценка на температура : -40 centigrade на+210 centigrade невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење. погоден за правење колачи, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо и сл.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BEIGUAN
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Материјал:
Силикони
сертификација:
FDA,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
01035
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Тип:
Печење & Тесто Алатки
тип 1:
кујнски прибор
тип 2:
Колаче Алатки
боја:
случаен

Избор на клиент