• Новак
свадба партија корист подарок и рекламирање материјали за гостите-- Висока Пета чевли Багаж Ознака булчински туш партија услуги 20pcs/многу

свадба партија корист подарок и рекламирање материјали за гостите-- Висока Пета чевли Багаж Ознака булчински

DEN 1855.00
DEN 2016.00
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

свадба корист подарок и рекламирање материјали за гостите Висока Пета чевли Багаж Ознака булчински туш партија услуги 20pcs/многу
Карактеристики и факти : Направен од високо-квалитет, флексибилни гума Отворен потскокнуваше чевли има црна и бела зебра модел со крилја логото и се додаваат зборовите : "Прва Класа Fashionista" на red "надеж" задната страна е црвена со јасни прозорецот и preprinted име и адреса картичка Багаж ознака мерки 4 1/2" l x 3 1/4" h Јасно, растеглив бенд придава ознака за багаж Стилски подарок кутија дело вклучува пони-опашка светски патник и авион во далечина Јасно подарок кутија е потенцирана со чиста бела, organza лак и црвена, црна и бела ознака со крилја и се додаваат зборовите : "Прва Класа Fashionista Висока Пета Ознака за Багаж" Подарок кутија мерки 4 1/2" w x 3 1/2" h x 1/2" d

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ОЕМ
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Силикони

Избор на клиент