• Новак
За Samsung ГАЛАКСИ О7 2017 Прозорец Приказ на Случај Луксузни Флип СТП Кожа Покрие Школка За СМ-A720 Телефон Торба Мода Квалитет Заштитник

За Samsung ГАЛАКСИ О7 2017 Прозорец Приказ на Случај Луксузни Флип СТП Кожа Покрие Школка За СМ-A720 Телефон

DEN 162.00
DEN 218.88
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


За Samsung ГАЛАКСИ О7 2017 Прозорец Приказ на Случај Луксузни Флип СТП Кожа Покрие Школка За СМ-A720 Телефон Торба Мода Квалитет Заштитник

Главните карактеристики

Големина:
For Samsung GALAXY A7 2017 A7(2017) SM-A720 5.7
дизајн:
Обична,Бизнис
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
damafundas
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен тип:
За Samsung ГАЛАКСИ О7 2017 О7(2017) СМ-A720
Функции:
360 степени Заштита,Приказ на Прозорецот (Не Smart),СТП кожа
факултативна бои:
Како боја менито на екранот
Материјал:
Квалитетот стп кожа
трговија на големо,пад на превозот:
Поддршка
Различни Видови и Стилови :
Достапни во продавницата
Потсетник За Руски Пријатели :
Полно Име и Подолго време на испорака (Голема Земја )
Потсетник За Сите Почитувани Клиенти :
Не контактирате доколку ви помогне потребни во секое време

Избор на клиент