• Новак
Pentel притиснете тип BLN75 Супер Мазна, брзо-сува Гел Пенкало за студентски стигнале гел ролер пенкало 10pcs/многу

Pentel притиснете тип BLN75 Супер Мазна, брзо-сува Гел Пенкало за студентски стигнале гел ролер пенкало 10pcs/многу

DEN 1478.00
DEN 1680.00
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Answer : ___________________________ Note : 10pcs/многу, 6 бои за избор, измешани бои се прифати во истата судбина!
Pentel притиснете тип BLN75 Супер Мазна, брзо-сува Гел Пенкало за студентски стигнале гел ролер пенкало
Сите нашиот производ е 100% Вистина! Бесплатен превозот од Aliexpress стандард превозот или Кина пост воздух Mail, да Повеќето земја, нормално за 15-60 дена превозот време за вашата земја!
Клиентите кои треба повеќе да се брза, како што се DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, итн. сите се на располагање, треба да додадете екстра цена, ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите превозот цена за вас да плати ако ви треба!

Главните карактеристики

Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
BLN75
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
pentel
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Pentel притиснете тип BLN75 Супер Мазна, брзо-сува Гел Пенкало
Користат За:
заводот и училиште

Избор на клиент