• Новак
желка Силиконски калапи желка сапун силиконски калап сапун калапи силика гел умре желка Арома камен габи желка свеќа мувла

желка Силиконски калапи желка сапун силиконски калап сапун калапи силика гел умре желка Арома камен габи желка

DEN 623.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
008
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
PRZY
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Избор на клиент