• Новак
Хром Сребро & Мраз Сина 2 Пара Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Вратило очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Хром Сребро & Мраз Сина 2 Пара Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Вратило очила за сонце Рамка УВА

DEN 1128.00
DEN 1281.12
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола. Цената на објектот ќе бидат вратени во целост, но не вклучувајќи го враќање превозот цена.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт. Било Каква Употреба На Oakley Марка Е Само Да Се Опишат Оние Производ.
Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот.Поларизирана Замена на Леќи за Вратило
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.
Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот проблем, ние ќе ве известиме ПОБРЗО. Сите слики се направени автентично страна на PV.
Општи услови
Papa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Одговара за Вратило
Обложување:
HMC
Боја на Lense :
Хром Сребро & Мраз Сина
Погоден :
За Автентични Вратило Очила За Сонце Рамка
Количина:
2 пара
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB

Избор на клиент