• Новак
DIY Супер PDR Пумпа Оптоварување Воздух Поправка Алатки Авто Плоштадот Автомобил Заклучување на Вратата се Отвори Раководство Пумпа Оптоварување Locksmith Алатка Авто В?

DIY Супер PDR Пумпа Оптоварување Воздух Поправка Алатки Авто Плоштадот Автомобил Заклучување на Вратата се

DEN 300.00
DEN 379.20
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Воздухот Оптоварување се користи помеѓу автомобил вратата и рамка на врата. Овој клин им овозможува на корисниците да созд просторот помеѓу вратата и freame така истрагата може да се користи за отклучување на вратата преку внатрешни работи го отклучите копче или копчето. Брза испорака надвор во рок од 24 часа. Тоа не е само притисок-отпорни, но, исто така, може да сноси камион кој повеќе од 3 тони. Сите производи ние би можела да поддржи висок квалитет, така што секој потрошувач може да го задоволи. Нашите производи се многу лесно да се работи, ќе можат да уживаат во DIY забава. Алатка е, исто така, најчесто се користи како spacer кога инсталирање на внатрешни врати. Ние пак многу добро за нашите клиенти и може да ја напишете помалку вредност на пратката да помогне да се избегнат царина. Ние ќе го избере најдобриот превозот друштво за нашите клиенти, кои ќе пристигнат во брзо. И ако имаш други прашања, ве молиме падна слободно да контакт првиот наместо отворање на спорот директно ( Тоа ќе ја чини долго време за aliexpress на судскиот спор). Супер бренд PDR
2.
Супер PDR Предности :
1.

Спецификации
Големина : Прикажува како слики
Пакет
1pc * Супер PDR Пумпа Оптоварување Airbag
Детали
-ЛЕСНО DIY ЖИВОТ ,ВРВОТ PDR BRAND3-
.

Главните карактеристики

Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
Ж-066
Пакет:
Торба
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Супер PDR
Големина:
as following photos
Тип:
Супер PDR Пумпа Оптоварување
Item1:
Супер PDR Пумпа Оптоварување
Item2:
Пумпа Оптоварување Авто Воздух
function1:
поправка алатки авто
function2:
пумпа оптоварување авто lockout алатка
function3:
Воздушна Пумпа Оптоварување Airbag
function4:
Пумпа Оптоварување Locksmith Алатки Авто Воздух
Function5:
PDR Пумпа Оптоварување Воздух
Function6:
Автомобил Дент Поправка Алатки
Function7:
Автомобил Заклучување На Вратата Отворање Алатки
Тип:
Рака Алатки Сет

Избор на клиент

DL-300 Десктоп нерѓосувачки челик Континуирано Индукција Sealer,Електромагнетна индукција запечатување машина,одговараат
  • Новак

DL-300 Десктоп нерѓосувачки челик Континуирано Индукција Sealer,Електромагнетна индукција запечатување машина,одговараат

DEN 38044.00 40046.40

5 KW Форма : нерѓосувачки челик површина континуирано подвижни DL300 A Запечатување дијаметар : φ25φ60mm DL300 B За