• Новак
iLooker 32P 31 инчен & 32 инчен Про Издание LCD LED Мониторот Худ Sunshade Sunhood за HP Dell Viewsonic Philips Samsung, LG EIZO

iLooker 32P 31 инчен & 32 инчен Про Издание LCD LED Мониторот Худ Sunshade Sunhood за HP Dell Viewsonic Philips

DEN 4315.20
Во достапна форма

Пристапност


i Looker 31 инчен & 32 инчен LCD LED Видео Монитор Худ Sunshade Sunhood за HP Dell Viewsonic Philips Samsung, LG EIZO NEC ASUS ACER BENQ AOC ЛЕНОВО
Одговара на Следење Рамка Ширина 725-745mm

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
iLooker
боја:
Црна
Број На Модел На:
32p
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
Одговара На Следење Рамка Ширина :
725-745mm
Се Вклопува Се Следи Големината На Рамката:
31-инчен & 32-инчен Монитор
Материјал:
СТП и Собираат

Избор на клиент