• Новак
Поставен на Платформа на жените Сандали Бела глуждот Рака пумпи исечок тенка висока пета свадба чевли жена со висок квалитет плус големина 42

Поставен на Платформа на жените Сандали Бела глуждот Рака пумпи исечок тенка висока пета свадба чевли жена

DEN 3515.00
DEN 3699.84
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
neoprene
Бренд Име:
attantou
Повод:
Свадба
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Стил:
Секси
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Тока
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Број На Модел На:
878
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Пумпи
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Процесот:
Лепило
Outsole Материјал:
Vibram
Чевли Ширина:
M)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Декорација:
Тока
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето

Избор на клиент