• Новак
Мали 8 инчен resistive touch screen автомобил DVD навигација GPS должина и ширина 187*110 186*110

Мали 8 инчен resistive touch screen автомобил DVD навигација GPS должина и ширина 187*110 186*110

DEN 701.00
DEN 960.00
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


трговскиот центар 8 инчен resistive touch screen автомобил DVD навигација GPS должина и ширина 187*110 186*110

Главните карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на клиент

8at080tn52v.1
  • Новак

8at080tn52v.1

DEN 806.00 1104.00

Погоре е еден екран Контролер бесплатно )Ве молиме направете ја фотографијата погоре Појавување на туж�

7 E HD-X10 X20 X30 T10 GPS
  • Новак

7 E HD-X10 X20 X30 T10 GPS

DEN 511.00 720.00

Bao вас! Настанот датум : 2017 03 09 до 31 декември 2017Единствена цел целосна 268 Јуани, Бесплатен превозот : со Ис�