• Новак
Безбедност Најлон LED Миленичиња Куче Јака LED Прозрачна Блиц Светлина Леопард Серија Пет Јака 2.5 см Широк Пет Производи За Мали Средни Кучиња

Безбедност Најлон LED Миленичиња Куче Јака LED Прозрачна Блиц Светлина Леопард Серија Пет Јака 2.5 см Широк

DEN 115.00
DEN 192.00
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Безбедност Најлон LED Миленичиња Куче Јака LED Прозрачна Блиц Светлина Леопард Серија Пет Јака 2.5 см Широк Пет Производи За Мали Средни Кучиња
Материјали : Најлон
Категорија : Јаки
Може да се водат : може да
Боја : сина, бела, црвена, портокалова, жолта, зелена, шарени, розова, виолетова најдобар подарок за кучето!
Се уште се загрижени за куче ќе изгуби тоа? Прошетка на кучето во текот на ноќта не би можело да се најде кучето сè уште се загрижени за локацијата на тоа?
Име на производ : секси леопард серија LED пет јака
[Големина спецификација]
S : 2.5 см ширина на вредноста опсег од 30-40cm помал од 30cm може да се намали DIY
М : 2.5 см ширина на вредноста спектар 38-50cm помал од 50cm може да се намали DIY
L : 2.5 см ширина на вредноста спектар 48-60cm помал од 60cm може да се намали DIY"
0704027

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Функција:
Светла,Персоналните,Рефлексивни,Отцепување,Брзо Ослободување
Бренд Име:
TAILUP
Јака Тип:
Глава Јаки
Материјал:
Најлон
Тип:
Јаки
Шема:
Шарени
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
куче јака
Јака Тип:
LED Јаки

Избор на клиент