• Новак
AC220V 380V 4CH 30A реле 4CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Вклучите Безбедноста Систем за Гаража Врати Електрични Врати 10 предавателот

AC220V 380V 4CH 30A реле 4CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Вклучите Безбедноста Систем за Гаража

DEN 2745.00
DEN 3119.04
-12 %
Во достапна форма

Пристапност

Пумпа за вода, лифт за контрола, безбедност индустрија и земјоделски наводнување и други далечински безжичниот далечински управувач и други области, со лесен за инсталација, лесен за употреба, безбеден и сигурен.
Јасно што се зачувани информации
Долго притиснете го копчето за приемникот да научат копчето, додека за LED светло флеш по пет исклучување, рече складирани информации успешно се избришани.27 kg
5, максимално оптоварување : НЕМА (30 A/240 VAC), NC (20 A/240 VAC)
6, примање на осетливост не е помала од -105d Bm
7, големина : коло : 122x87x17 (mm) со школка : 144.AC220 V 380 V 4 CH 30 A реле 4 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Вклучите Безбедноста Систем за Гаража Врати Електрични Врати 10pcs предавателот
Резиме:
Далечинскиот управувач префрлете се усвојува 30 A реле, може да се вчита моќ апарати, примање на владата за учење на микроконтролерски декодирање, можат да научат повеќе далечински управувач, и сите копчиња на секој далечинскиот управувач може да се научи, секој еден далечински контролер може да се контролира плуралитет на прекинувачи, исто така, може да биде повеќе далечински управувач на прекинувачот, едноставна операција флексибилна поддршка на било која комбинација на далечинскиот управувач на секој клуч за работа на различни начини, за да се избегне проблемот кој е лесен, на скокач switch излез на владата, што се применува на многу полиња за различни цели, излез switch сигнал, едноставен и лесен за инсталација.

Главните карактеристики

Канал:
4
Бренд Име:
ВЕК AOKE
Пакет:
No
Број На Модел На:
220V-4CH
Безжична Комуникација:
RF
Употреба:
Универзална
Фреквенција:
315MHZ/433mhz

Избор на клиент