• Новак
Топла Мини Велосипедизам Бел Сакам Мојот Велосипед Печатени Јасен Звук Симпатична Велосипед Рог Алармот За Предупредување Бел Прстен Велосипед Додаток

Топла Мини Велосипедизам Бел Сакам Мојот Велосипед Печатени Јасен Звук Симпатична Велосипед Рог Алармот За

DEN 46.00
DEN 59.04
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Најновите Мини Велосипедизам Бел Сакам Мојот Велосипед Печатени Јасен Звук Симпатична Велосипед Рог Алармот За Предупредување Бел Прстен Велосипед Додаток
Спецификации :
· Алуминиумска лушпа, свежи звук
· Домување елоксирани во шест бои за цел опции
· Секој потчукнете произведува една низа на звуци
· Најдобро за десен палец употреба
· Димензии : 55ММ
Пакет : 1 парче Бел Велосипедизам

Главните карактеристики

Големина:
55mm
сертификација:
Велосипед Рог Алармот
Тип:
Обичен Бел
Материјал:
пластични + метал
Бренд Име:
циклус зона
Број На Модел На:
велосипедизам бел

Избор на клиент