• Новак
YAOPEI 4pcs TPMS Гуми Вентили За кинескиот Ѕид Лебдиш(Haval) H5 H6 Алуминиумски Цевки Вентил За Вентил Матични Поправка на Комплет

YAOPEI 4pcs TPMS Гуми Вентили За кинескиот Ѕид Лебдиш(Haval) H5 H6 Алуминиумски Цевки Вентил За Вентил Матични

DEN 409.00
DEN 493.44
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк.
Добра Повратна Информација :
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !
. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .тоа ќе се врати за нас.
Гаранција :
1. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Специјални Функции:
Стандард
Објектот Должина:
7cm
Бренд Име:
YAOPEI
Име На Модел:
--
Материјал Тип:
Стандард
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.05kg

Избор на клиент