• Новак
Деверуша Цвет Букет Buque Де Флорес Кристал Свадба Букет Buque Де Noiva Casamento Кристал Булчински Букет

Деверуша Цвет Букет Buque Де Флорес Кристал Свадба Букет Buque Де Noiva Casamento Кристал Булчински Букет

DEN 1375.68
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.
Бесплатен Превозот Деверуша Цвет Букет Buque Де Флорес Кристал Свадба Букет Buque Де Noiva Casamento Кристал Булчински Букет
Купувачот Совети
1. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации .
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно пост позитивна повратна информација за нас. Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.com/payment_method.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Се враќа :
Прифати замена за било кој квалитет на прашањето,Целосна Наплата ќе биде почестен . Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Свадба Букет
Материјал:
Најлон,Rayon
Број На Модел На:
0226B
Објектот Висина:
14inch
Бренд Име:
Milomi.КП
Објектот Ширина:
9.5inch
Објектот Должина:
9.5inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Модел:
Brooch свадба букет
Стил:
Bruidsboeket Voor Bruiden
дизајн:
Букет Де Mariee

Избор на клиент