• Новак
Висок квалитет на AC напон 220V безжична проекција на екранот далечински управувач switch проекција завеса далечински управувач префрлате

Висок квалитет на AC напон 220V безжична проекција на екранот далечински управувач switch проекција завеса

DEN 849.00
DEN 943.68
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Висок квалитет на AC напон 220 V безжична проекција на екранот далечински управувач switch проекција завеса далечински управувач префрлате
Карактеристики :
Секое примање на контролорот може да собере повеќе remote
Висока доверливост, голем капацитет за складирање, стабилни перформанси и ниска потрошувачка на енергија
Далечински управувач и рачна контрола е целосно компатибилен
Работата е едноставен и лесен
Спецификации :
Боја : Бела
Температурата на работа : -10- + 50 ° C
Оперативен Напон : AC220 ± 10% / 50-60 Hz
Пренос на далечина : 50-100
Оперативен фреквенција : 315 MHz
Оптоварување на моќ : ≤500 W
Се користи За : проекција на екранот, електрични завеси, електрични кула, гаража врати, Extensible врати, итн.
Пакетот вклучува :
2 x Примачите
1 x Предавателот

Главните карактеристики

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Гаранција:
1
Карактеристики:
моторни далечинска контрола
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-200M

Избор на клиент